روش های پرداخت

پرتال علمی دانشجویان ایران و مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا همواره سعی دارد تا با ارائه روش های نوین و در دسترس و با در نظر گرفتن روش های مطمئن و الکترونیکی در بستری ایمن همگام با سیاست های مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع پیش قدم باشد.
از این رو جهت سهولت در امور ثبت نام شما عزیزان می توانید از ۳ روش پرداخت آنلاین و وایز وجه به حساب بانکی و انتقال کارت به کارت استفاده نمایید.

روش پرداخت آنلاین
در این روش شما کاربران گرامی می توانید مبلغ مورد نظر خود را با کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که امکان پرداخت اینترنتی توسط آن ها میسر می باشد را پرداخت نمایید.
از مزایای این روش می توان سهولت در پرداخت و نیز مطمئن بودن آن اشاره نمود.

روش پرداخت ثبت فیش
در این روش شما باید با مراجعه به بانک ، به شماره حساب آموزشگاه وجه مورد نظر دوره را واریز و سپس بعد از واریز اقدام به ثبت فیش در هنگام ثبت نام دوره های آمورزشی نمایید.

شماره حساب ها جهت واریز مبلغ در زیر قرار دارد :
بانک ملت  |  شماره حساب ۱۷۶۸۳۷۰۸۵۰   |  به نام محمد احسان عقابی
بانک پارسیان  |  شماره حساب ۹-۹۳۲۵۸۴-۸۰۰   |  به نام محمد احسان عقابی

روش پرداخت کارت به کارت
در این روش شما باید با داشتن شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود ، از طریق خود پردازهای بانک های عضو شبکه شتاب و یا پرداخت الکترونیکی بانک صادر کننده کارت شما بصورت آنلاین ، ابتدا وجه مورد نظر را به شماره کارت ارائه شده انتقال و سپس بعد از انتقال اقدام به ثبت اطلاعات لازم در سیستم حسابداری آموزشگاه در هنگام ثبت نام دوره های آموزشی نمایید.
شماره کارت جهت واریز مبلغ در زیر قرار دارد :

بانک ملت  |  شماره کارت ۳۷۹۴-۸۱۲۹-۳۳۷۱-۶۱۰۴   |  به نام محمد احسان عقابی
بانک پارسیان  |  شماره کارت ۷۹۲۹-۳۱۸۱-۰۶۱۰-۶۲۲۱   |  به نام محمد احسان عقابی

آموزش پرداخت
جهت پرداخت به صورت آنلاین ابتدا وارد این سایت شده و سپس مراحل ذکر شده در پایین صفحه را انجام دهید لازم به ذکر است که در سایت مربوطه کلیه امور حسابداری و مالی مجموعه انجام و مدیریت می شود و تیم حسابداری و مالی پرتال علمی دانشجویان ایران با استفاده از سیستم جامع حسابداری کلیه امور مربوط به مسائل مالی را زیر نظر دارند.

۱- عضویت در سایت

نحوه عضویت:
۱- پس از ورود به سایت مرجع کتب و نشریات الکترونیکی لازم هست که در سایت عضو شوید و یا اینکه اگر قبلا عضو شده اید وارد اکانت خود شوید.
۱-۱- ابتدا بر روی عضویت کلیک نمایید.(تصویر شماره ۱)

تصویر شماره 1

۲-۱- در صفحه جدیدی که برای شما بارگذاری می گردد اطلاعات خود را وارد نمایید.(تصویر شماره ۲ )

تصویر شماره 2

توجه: لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکل تیم پرتال بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار نمایند.همچنین وارد نمودن آدرس ایمیل صحیح معتبر الزامی است.
۱-۳- پس از وارد نمودن اطلاعات در بخش ثبت نام و کلیک بر روی ثبت نام کلیه مراحل ثبت نام شما انجام شده است و لازم هست که شما کاربران گرامی در سایت وارد شوید.
پس از ورود به سایت کافی است که با توجه به شکل زیر به روی کنترل پنل کلیک نمایید.(تصویر شماره ۳)


تصویر شماره 3

پس از کلیک بر روی کنترل پنل در پنجره جدیدی که برای شما نمایان می گردد گزینه شارژ حساب را انتخاب نمایید.(تصویر شماره ۴)


تصویر شماره 4

پس از کلیک بر روی شارژ صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در این صفحه پس از وارد کردن هزینه دوره مشخص شده می توانید روش های شارژ حساب و نوع پرداخت خود را انتخاب نمایید.

۲- روش پرداخت آنلاین
در این روش بعد از وارد مبلغ مورد نظر باید گزینه شارژ حساب بوسیله بانک پارسیان را انتخاب نمایید و سپس بعد از انتخاب بر روی شارژ کلیک نمایید.(تصویر شماره ۵)


تصویر شماره 5

در این لحظه شما به صفحه پرداخت الکترونیک پارسیان متصل می شوید و پس از وارد کردن اطلاعات به صورت اتوماتیک حساب شما شارژ و در حسابداری ما اطلاعات واریزی شما ثبت می گردد و بخش مالی و حسابداری آموزشگاه با توجه به فرم ثبت نامی شما کاربران گرامی اقدام به انجام امور ثبت نام می نمایند.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .