قوانین و مقررات

پرتال علمی دانشجویان ایران همواره سعی دارد تا با ارائه خدمات نوین آموزشی در پیشبرد اهداف خود و نیز آموزش علوم تخصصی به صورت حرفه ای و متناسب با نیاز دانشجویان و مشاغل بتواند در به سر انجام رساندن این هدف نقش بسزایی داشته باشد.
از این رو داشتن ثبات در سرویس‌دهی و ارائه آموزش مناسب یکی از مهمترین پارامترهای یک مرجع آموزشی خوب است. داشتن ثبات در کیفیت آموزش های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکانپذیر نخواهد بود. مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا قوانین کاملی را با نام “قوانین و مقررات آموزشگاه” آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه‌ی خدمات‌دهی با کیفیت در این مرجع خواهد بود. برای تسریع در امور در زیر چکیده‌ای از “قوانین و مقررات آموزشگاه ویرا” آمده است، مطالعه‌ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک میکند ولی توصیه میشود متن کامل “قوانین و مقررات آموزشگاه” را مطالعه نمایید تا از وظایف مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا و حقوق خود مطلع گردید.

قوانین و مقررات مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا
۱- مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا وابسته به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و کلیه حقوق مادی و معنوی آن از آن پرتال و موسسین آن می باشد از این رو کلیه سیاست های تعیین شده در مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا که توسط شورای سیاست گذاری پرتال تبیین شده است قابل اجرا و پذیرش توسط کلیه هنرجویان و دانشجویان و استفاده کنندگان از این مجموعه می باشد و کلیه اعضا و دانشجویان ملزم به رعایت و پذیرش قوانین و مقررات این مجموعه می باشند.

۲- رعایت کلیه شئونات اسلامی توسط دانشجویان و کارمندان آموزشگاه الزامی است و در صورت عدم رعایت این مسئله برابر با قوانین و مقررات آموزشگاه باه فرد مورد نظر تذکر داده خواهد شد.

۳- کلیه شرکت کنندگان موظفند در هنگام ثبت نام و به هنگام وارد نمودن اطلاعات خود،اطلاعات صحیح خود را وارد نمایند تا در صورت نیاز امکان ارتباط و تماس با دانشجو توسط مرجع فراهم باشد.از این رو در صورت عدم وارد نمودن اطلاعات صحیح کلیه مسئولیت این کار به عهده دانشجو می باشد و مرجع آموزشی هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

۴- در زمان برگزاری کلاس و به هنگام حضور دانشجویان موظف به ارائه فیش واریزی و یا شماره تراکنش پرداخت آنلاین خود می باشند.

۵- تمامی هزینه های مربوط به هر دوره آموزشی می بایست تا قبل از شروع کلاس تسویه گردد و دانشجو از حسابداری آموزشگاه اقدام به دریافت فاکتور نماید.در غیر اینصورت در صورت عدم تسویه و دریافت فاکتور از مرجع از حضور دانشجو در کلاس ممانعت به عمل می آید.

۶- در صورتی که هر یک از دوره های آموزشی بنا به دلایلی از سوی مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا لغو و یا کنسل گردد تمامی هزینه های دریافت شده به دانشجو از سوی مرجع آموزشی بازگردانده خواهد شد.

۷- با توجه به سیاست های آموزشی و پژوهشی این مرکز تا ۷۲ ساعت قبل از برگزاری هر دوره آموزشی در صورتی که دانشجو قصد انصراف از دوره آموزشی ثبت نام شده را دارد با اعلام انصراف تا زمان ذکر شده کلیه هزینه واریز شده به حساب مرجع به دانشجو مسترد خواد شد.

۸- در صورتی که دانشجو به هر دلیل قصد انصراف از دوره آموزشی خود را داشته باشد همانطور که در بند ۷ همین صفحه ذکر گردیده است تا ۷۲ ساعت قبل از برگزاری دوره تمامی وجه در صورت انصراف به دانشجو بازگردانده می شود.همچنین در صورتی که انصراف دانشجو از دوره آموزشی تا ۴۸ ساعت قبل از برگزاری دوره آموزشی باشد ۲۵ درصد وجه واریزی مسترد خواهد شد.

۹- در صورت عدم حضور دانشجو در دوره آموزشی و یا عدم انصراف از دوره آموزشی برابر با مقررات و زمان تعیین شده مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا هیچ گونه وجهی را به دانشجو مسترد نخواهد نمود.

۱۰- دانشجو موظف می باشد حداکثر تا ۳ روز قبل از برگزاری دوره آموزشی اقدام به واریز ۵۰ درصد هزینه دوره آموزشی نموده باشد و فرم ثبت نام دوره را تکمیل نماید.در غیر اینصورت با توجه به ظرفیت محدود دوره ها مرجع از پذیرش و ثبت نام دانشجو ممانعت به عمل می آورد.

۱۱- حضور و ثبت نام در مرجع جازی علمی آموزشی ویرا به منزله قبول کردن تمامی مفاد و بندهای قوانین آموزشگاه می باشد و دانشجویان و کارمندان مرجع موظف به قبول نمودن آن و اجرای آن می باشند از این رو در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال دانشجویان نمی پذیرد.

۱۲- بنا به صلاحدید شورای سیاست گذاری پرتال علمی دانشجویان ایران قوانین و مقررات مرجع آموزشی قابل تغییر می باشد و کلیه دانشجویان موظف به پذیرفتن آن می باشند همچنین در صورت هر گونه تغییر قوانین از طریق ایمیل به کاربران تغییرات اعلام می شود.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .