مراحل ثبت نام

ضمن قدردانی از حسن توجه شما کاربران و دانشجویان گرامی با توجه به اینکه کلیه مراحل ثبت نام به صورت مکانیزه و الکترونیکی انجام می گردد جهت سهولت شما عزیزان توضیح مراحل ثبت نام در زیر آمده است.

پس از آن که دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب نمودید، باید مراحل زیر را انجام دهید تا با تکمیل فرآیند ثبت نام توسط شما و ثبت در سامانه آموزشی ، کمیته ثبت نام مرجع آموزشی اقدام به مراحل پذیرش دانشجو نماید.

جهت انجام مراحل ثبت نام به ترتیب زیر عمل نمایید:

۱- پس از آن که اطلاعات دوره آموزشی مورد نظر را مطالعه نمودید ابتدا با توجه به روش های آموزش داده شده در صفحه روش های پرداخت، شما می بایست ۵۰ درصد هزینه دوره آموزشی را به صورت علی الحساب پرداخت نمایید.

۲- پس از واریز ۵۰ درصد هزینه دوره آموزشی ، به روی دکمه ثبت نام که در پایین هر دوره آموزشی در زمان ثبت نام دوره فعال می باشد کلیک نمایید و در صفحه ثبت نام باز شده کلیه اطلاعات خود را به طور دقیق و صحیح در فرم مربوطه وارد نمایید و سپس به روی ارسال کلیک نمایید.

توجه: دقت داشته باشید که اطلاعات نحوه پرداخت خود را به طور دقیق و کامل وارد نمایید تا مراحل پذیرش دانشجو به سهولت توسط کمیته ثبت نام مرجع آموزشی انجام گردد.

۳- پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن توسط کاربر ، در صورتی که اطلاعات وارد شده به طور صحیح باشد و نقصی نداشته باشد ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پس از بررسی کمیته ثبت نام ، از طرف سامانه پیام کوتاه مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا پیام کوتاهی مبنی بر تکمیل شدن ثبت نام شما و ثبت اطلاعات شما در دوره آموزشی مورد نظر ارسال می گردد.

توجه: همچنین در این پیام کوتاه مبلغ باقی مانده دوره که توسط دانشجو باید تا قبل از شروع دوره آموزش پرداخت گردد اعلام می گردد. شایان ذکر است که در هنگام ثبت نام، کلیه تخفیفات دوره (شامل تخفیفات دوره ، تخفیفات سازمانی ، دانشجویی و … ) که اعلام گردیده است منظور و پس از کسر آن ، مبلغ نهایی جهت واریز تعیین خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .