پرسش های متداول

با توجه به اینکه ثبت نام ها و کلیه امور ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می شود بعضا مشاهده شده است که کاربران و دانشجویان با سئوالاتی مشابه روبرو شده اند.

از این رو مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا نظر به کثرت بعضی از سئوالات که توسط اکثریت مطرح می گردد در این بخش اقدام به ارائه سئوالات و پاسخ روشن برای آن های نموده است.

شما می توانید با مطالعه سئوالات و پاسخ هایی که از سوی مرجع به آن ها داده شده است به برخی از سئوالات مشابهی که برایتان مطرح می شود دست یابید.

———————————–

روشهای پرداخت برای شهریه کلاس ها به چه صورتی می باشد؟

با توجه به سیاست های مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا که همواره سعی دارد جهت سهولت امور ثبت نام از روش های نوین استفاده نماید دانشجویان می توانند به ۳ روش (پرداخت آنلاین،واریز به حساب بانکی و انتقال کارت به کارت) اقدام به پرداخت شهریه کلاس ها نمایند.جهت اطلاعات تکمیلی به بخش روش های پرداخت مراجعه نمایید.

———————————–

آیا امکان دارد شهریه را بعد از برگزاری کلاس پرداخت نمود؟

خیر ، دانشجو باید طبق قوانین مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا کلیه هزینه دوره آموزشی خود را تا قبل از شروع دوره پرداخت نماید.جهت اطلاعات بیشتر می توانید به بخش قوانین و مقررات مراجعه نمایید.

———————————–

تخفیف دوره ها شامل چه کسانی می شود؟

با توجه به سیاست های کلی پرتال علمی دانشجویان ایران و مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا نظر به اینکه یکی از اهداف ما نشر و گسترش علوم و فنون و آموزش آکادمیک تخصصی است همواره سعی می شود دوره های آموزشی با کمترین هزینه و نیز سطح کیفی مطلوب برگزار شود.از این رو در جهت ایجاد فضایی مناسب و برابر سعی می شود تا برای دانشجویان ، اساتید و دانش آموزان بنا به موضوع و دوره آموزشی تخفیفاتی در نظر گرفته شود که در بخش توضیحات هر دوره اعلام می گردد.

———————————–

اگر در کلاس های متداول آموزشگاه شرکت نماییم تخفیف تعلق می گیرد؟

بله ، با توجه به حضور دانشجو در دوره های متداول و استمرار حضور دانشجویان در بیش از ۳ دوره آموزشی در جهت پیشبرد حقوق مشتری مداری و نیز جلب رضایت شرکت کنندگان تخفیفات ویژه ای تعلق می گیرد که متعاقبا به فرد دانشجو ابلاغ می گردد.

———————————–

در صورت عدم حضور چه درصدی از مبلغ باز پرداخت می شود؟

در صورت عدم حضور و یا انصراف دانشجو از دوره ها برابر مقررات و قوانین مرجع آموزشی مبلغی کسر و الباقی مسترد می شود که سفارش می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این سئوال به بخش قوانین و مقررات مرجع مراجعه و حتما مطالعه گردد.

———————————–

آیا برای شرکت کنندگان در دوره گواهی حضور صادر می شود؟

بله ، برای شرکت کنندگان از سوی پرتال علمی دانشجویان ایران برای دانشجو گواهی حضور شرکت در دوره های آموزشی صادر می گردد.

———————————–

برای حضور چند درصد از مبلغ را باید از قبل پرداخت نمود؟

برای ثبت نام و رزرو دانشجو در دوره آموزشی به صورت علی الحساب ۵۰ درصد مبلغ دوره آموزشی که اعلام گردیده است دریافت و پس از تکمیل فرآیند ثبت نام و احتساب تخفیفات دوره الباقی مبلغ باقیمانده دوره آموزشی تا قبل از شروع کلاس های آموزشی دریافت می گردد.جهت اطلاع بیشتر به بخش راهنمای مراحل ثبت نام مراجعه نمایید.

———————————–

آیا امکان دارد در چند وجه شهریه پرداخت شود؟

خیر ، در حال حاضر امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط وجود ندارد اما جهت سهولت و رضایت با توجه به برنامه ریزی که انجام شده است ۵۰ درصد مبلغ دوره آموزشی جهت رزرو دریافت و تا شروع دوره جهت تسویه حساب دانشجو می تواند اقدام به تسویه شهریه دوره آموزشی نماید.

———————————–

اطلاع رسانی دوره ها از چه طریقی صورت می گیرد؟

اطلاع رسانی دوره ها در چندین مرحله صورت می گیرد.اطلاع رسانی کلی دوره ها از طریق سایت مرجع مجازی علمی آموزشی ویرا اطلاع رسانی می شود.همچنین اطلاع رسانی دوره ها و شروع دوره ها برای دانشجویان و ثبت نام کنندگان در هر دوره آموزشی از طریق پست الکترونیکی و سامانه پیام کوتاه مرجع آموزشی به دانشجویان اطلاع رسانی می گردد.نیز جهت اطمینان از شرکت ثبت نام شدگان دوره های آموزشی کمیته ثبت نام قبل از شروع کلاس ها هماهنگی های لازم را با ثبت نام کنندگان انجام می دهند.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .